Вы находитесь здесь:Новости»Народження дитини

Народження дитини

Доброго дня, шановні !

Раді вітати вас в Будинку урочистих подій.Що може зрівнятися з такою подією в житті людини, як народження дитини? Це твердження стосується як жінок, так і чоловіків, хоча, звичайно ж, для більшості жінок це можна сказати, головна подія в їхньому житті. Дати життя новій людині – це справді диво, яке заслуговує всілякої уваги. Мама- це найдорожче і світле, що є на світі. Мама - це перше слово яке говорить людина. Скільки тепла, скільки рідного та ніжного в цьому слові. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!  І не має значення скільки тобі років, п’ять або п’ятдесят, завжди потрібна її підтримка, її добрий погляд та її ніжний голос.

Батько- сильний, добрий, милий! Не завжди він має багато вільного часу, але завжди він щедро обдаровує своєю увагою та турботою. Це наставник, найкращий друг для донечки  і приклад для наслідування сином.

Від щирого серця вітаю вас зі святом !!! Бажаю міцного здоров’я та довгих років життя  вашій вам та вашій малечі, Нехай ваші серця зігріває любов та турбота! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому дому!

Настане ранок- посміхнись!

І кожен день цінуй, як диво!

Навколо себе озирнись!

Скажи собі, що ти щаслива!

Створи колекцію з удач,

Забудь проблеми і печалі.

І ворогів своїх пробач,

І злі думки жени подалі…

Збагни нарешті, - все мине

Навіщо ж сили витрачати?

Життя прекрасне, - бо одне!!!

Його не треба марнувати

Прочитано 1977 раз