Вы находитесь здесь:Партнеры»ЗАГС»ЗАГС

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції Київської області повідомляє про те, що відповідно до ст.144 Сімейного кодексу України, Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених Наказом Міністерства юстиції України 18.10.2000 № 52\5(у редакції наказу Мін’юсту від 24.12.2010 № 3307\5) зареєстровано в Міністерстві юстиції 28.12.2010 р. за № 1371\18666-надалі Правила) розділу ІІІ глави 1 Державна реєстрація народження фізичної особи та її походження та п.8 Правил, - державна реєстрація народження проводиться за усною чи письмовою заявою батьків дитини чи одного з них, а в разі смерті батьків або в разі якщо вини з інших причин не можуть зареєструвати народження - за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров’я, в якому народилась дитина або в якому на цей час вона перебуває.

Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» передбачено, що державній реєстрації підлягають народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу у випадках, передбачених законом, зміна імені, смерть.

Відповідно до частини першої статті 18 вказаного Закону про факт державної реєстрації акта цивільного стану органами державної реєстрації актів цивільного стану видається відповідне свідоцтво.

Державна реєстрація народження фізичної особи та її походження.

Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові.

Рекомендації начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції з питань подачі заяви, та реєстрації шлюбу

 

Для державної реєстрації шлюбу жінкою та чоловіком особисто подається заява про державну реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором.