Вы находитесь здесь:Услуги»Шлюбні обряди

Для молодят , які замовляють у нас урочи ті зали для проведення обряду одруження є можливість вибору обряду , який буде супроводжувати їх урочисту реєстрацію шлюбу :

«Традиційний» обряд одруження

Цей обряд прийшов до нас ще з часів наших батьків і відомий всім. Він використовується всіма відділами ДРАЦСу для урочистої реєстрації шлюбу. За часом цей обряд найкоротший. На «традиційний» обряд потрібно взяти з собою:
 • коровай;
 • рушник під каравай;
 • рушник під ноги;

«Народний» обряд одруження

За основу взято традиційний обряд і доповнений такими елементами :      
* Проголошення присяги ;      
* Запалювання сімейного вогнища ;
 • одягання нареченої Барвінкового вінка ;
 • піднесення молодими келихів із шампанським ;
 • перший весільний танець.

Чому саме так? Тому що саме ці традиції, були з давніх часів властиві сімейних свят, в тому числі і весілля.
Наприклад, як колись в старовину перед батьками, словом «Так» молоді підтверджували своє бажання вступити в шлюбний союз, так і на нашій церемонії протягом усього часу, коли ведуча від імені батьків зачитує текст присяги, молодята кілька разів проголошують стверджувальне слово « так ».
Використання вогню, також завжди присутнє у всіх сімейних обрядах: весіллях, вінчаннях, хрещеннях, і забезпечувало родині щастя, багатство, плодючість і захист від злих сил. Ось і у нас запалювання сімейної свічки молодих наповнює обряд теплом і асоціює вічний вогонь сімейного вогнища молодої сім'ї. А запалити його на нашому обряді допомагають батьки молодят.
Вінок з барвінку використовувався у весільних українських традиціях. Його сплітали напередодні весілля близькі друзі молодих і надягали на голови жениха і нареченої благословляючи їх на спільне життя. У нашому обряді узятий елемент з цих традицій і сьогодні під час народного обряду одруження барвінковий віночок із сімома кольорами на голову нареченої надіває мама нареченої як символ освячення шлюбу всіма присутніми на церемонії молодими друзями нареченого і нареченої. Тепер і вони зобов'язані підтримувати молоду сім'ю у важкі хвилини. Цей обряд займає за часом 25-30 хвилин.
На «народний» обряд одруження з собою потрібно взяти:
 • коровай;
 • рушник під коровай;
 • рушник під ноги;
 • 1 бут. шампанського;
 • 3 свічки декоративні
 • 3 хусточки під свічки

«Європейский» обряд одруження

Ця церемонії проводиться за європейським стилем. У ній не використовується рушники та короваї. Протягом церемонії ведуча веде мову безпосередньо про молодих про їх любові і бажанні поєднати серця і долі. Батьки на цій церемонії присутні як найдорожчі гості. Тому й запрошуються вони в зал урочисто, окремо від гостей.
 
[Widgetkit id = 19]
Наречену в зал під марш Мендельсона заводить тато і передає нареченому найдорожчий скарб своєї сім'ї - наречену. Відрізняється ця церемонія від інших і моментом заручення. Молодята надягають кільця, проголошуючи слова клятви.З'єднують підписами свій шлюбний союз, після чого їм подносятся келихи з шампанським.Ведуча церемонії запрошує молоду пару до першого весільного танцю.
За часом церемонія займає до 20 хвилин.

На «Європейську» церемонію з собою потрібно взяти:
 • 1 бут. шампанського;

«Виїзна» церемонія одруження

Для молодих людей, які шукають альтернатив, ми пропонуємо «виїзну» церемонію одруження.

Цю церемонію можна провести в просторому і красивому приміщенні, або на природі у мальовничому куточку парку. Зручний для Вас час, будь-яку кількість запрошених, індивідуальний сценарій - все це переваги альтернативної церемонії одруження. Завдяки виїзній церемонії Ви зможете уникнути непотрібної суєти і штовханини і в спокійній, святковою, романтичній обстановці дасте один одному клятву в любові і вірності. Ми пропонуємо не тільки індивідуальну церемонію, але й повне оформлення місця проведення виїзної церемонії.

 

Прочитано 12171 раз