Вы находитесь здесь:Услуги»Виїзні церемонії

Дорогі молодята! Щоб Ваше весілля не перетворилася просто в банкет, пропонуємо організувати виїзну весільну церемонію, Вона стане відмінним початком свята і дасть зрозуміти запрошеним наскільки важлива ця подія для вас.

    

Для Білої Церкви головним місцем проведення виїзної церемонії є Дендропарк «Олександрія», - цей маленький куточок раю, створений в ім'я любові до жінки Олександрі Браницької, племінниці Григорія Потьомкіна і коханої дружини Ксаверія Браницького. Всіх молодят він приваблює своїми краєвидами, архітектурними будівлями, полянами, водоспадами і своєю історією. Кожен куточок парку збережений у первісному вигляді, наповнений любов'ю і пишністю. Тут бували Пушкін і Шевченко, Державін і Муравйов-Апостол. Про «Олександрії» написані поеми, її пейзажі відображені на полотнах художників. По алеях парку гуляли члени Царської сім'ї. Проведення церемоній в такому місці є мрією для молодят. Неповторність природи дендропарку Олександрії ми доповнюємо весільними арками, шатрами, оформленням самого місця проведення обряду. Тут все для Вас і Вашої ЛЮБОВІ. Тут все щиро, бо по-справжньому. Разом з рідними і близькими ви розділите радість і хвилювання, трепет і щастя. Зіллєтеся в щасливому пориві з природою, небесами і один з одним.

Воістину європейським стане ваша весільна церемонія, якщо для її проведення ви оберете чудовий органний зал, розташований в Костелі Іоанна Хрестителя, пам'ятці архітектури ХYI сторіччя, побудованого на місці зруйнованої церкви на честь якої і названо місто. Звучання органу, атмосфера пафосу і старовини залишить яскравий слід у пам'яті вас і ваших гостей.

Приємним і зручним місцем для проведення виїзної церемонії також є квіткова галявина «Планета любові» в історичній частині парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко.

У літню спеку приємно провести весільну церемонію на воді. На річці Рось курсує прогулянковий катер «Юр'єв», на борту якого і проходить сама церемонія.

Можливо також оформлення і проведення церемонії в кафе, ресторані або іншому місці, яке ви порахуєте гідним для себе.

При замовленні виїзної церемонії в центі культурних та соціальних зв'язків ми вам надаємо повний комплекс услуг.Все залежить від вашого бюджету і бажань.

Ми раді кожній зустрічі з Вами, щоб спільно зробити головний епізод початка вашого сімейного життя яскравим і зворушливим.

Прочитано 4861 раз